Galeria realizacji
Meranti Sp. z o.o.
Obejrzyj galerię naszych realizacji.
Oferta > Produkty > Deski podłogowe egzotyczne lite

Człowiek narodził się w słońcu. Jego najstarsze ślady znaleziono w tropikach. Z tropików przywozimy Państwu naturalne ciepło o komfort drewnianych podłóg. W ich kolorze oczami wyobraźni odnajdziecie soczystą zieleń Borneo, biel plantacji kauczukowej Sumatry i rudy odcień kopca termitów z Wybrzeża Kości Słoniowej. W ich zapachu odnajdziecie smak migdałów, goździków, kardamu i szafranu. Poza walorami estetycznymi, dla tych co stąpają mocno po ziemi zapewniamy: twardość, wytrzymałość, łatwość w utrzymaniu i możliwość wielokrotnego odnawiania. Drewniane podłogi to różnorodne gatunki drewna, rozmiary, kolory, pasujące do wielu zastosowań: domy, biura, sklepy, restauracje, banki, sale sportowe, miejsca o dużym natężeniu ruchu.

Produkty
W naszej ofercie znajdują się produkty, które powinny zaspokoić różnorodne wymagania estetyczne i techniczne. Posiadamy deski podłogowe na pióro-wpust, tradycyjne parkiety, deski parkietowe łączone na mikrowczepy i deski podłogowe klejone trójwarstwowo. Szeroka gama unikalnych gatunków drewna ale również rozmiarów naszych produktów daje duże możliwości aranżacji. Do produkcji oferowanych przez nas podłóg używa się wyselekcjonowanego drewna. Nowoczesne maszyny, technologie i kontrola jakości zapewniają wysoką jakość produktów.

Deski podłogowe i parkiety
Obrabiane są czterostronnie na pióro-wpust. Posiadają nowoczesny profil z podcięciami gwarantujący lepsze składanie i doleganie deszczułek. Rozmiary: grubości 11, 14, 15, 16, 20 mm, szerokości 60-180 mm, długości 250-2200 mm.

Deski podłogowe naturalne
Jest to produkt w pełni wykończony składający sie z trzech warstw drewna sklejonego ze sobą "na krzyż". Warstwa licowa ma grubość 3,5 mm i wykończona jest siedmioma powłokami lakieru utwardzanego promieniami ultrafioletowymi. Produkt ten jest łatwy i szybki w montażu i posiada wysoką odporność. Może być kilkakrotnie odnawiany przez cyklinowanie. Rozmiary: grubości 14 mm, szerokości 182 mm, długości 2200 mm.

Warto wiedzieć
Montaż powinien być wykonany przez uznanych fachowców. Bardzo ważna jest wilgotność podłoża, która powinna wynosić poniżej 2% oraz powietrza która powinna wynosić pomiędzy 40 a 65%. Podłoże musi być stabilne i równe. Zaleca się stosowanie klejów i lakierów renomowanych firm zagranicznych. Normalna pielęgnacja ogranicza sie do zwykłego odkurzania, zamiatania bądź zmywania powierzchni. Wilgotność w pomieszczeniu przez cały okres eksploatacji powinna zawierać się w przedziale 40-65% - a więc takim samym jaki jest najodpowiedniejszy dla ludzkiego organizmu.

Gwarancje
Najwyższa jakość oferowanych produktów pozwala udzielić gwarancji w niektórych wypadkach nawet 30 lat.
Powrót
Parkiety | Parkiety Warszawa | Podłogi Warszawa | Podłogi drewniane | Panele | Peski podłogowe | Peski egzotyczne | Parkiety egzotyczne | Parkiety warstwowe
Parkiet dębowy | Panele drewniane | Deski dębowe | Układanie parkietów Warszawa